Prečo by som si na výzdobu mala zabezpečiť služby (vašej) agentúry?

Svadobný deň by mal byť nezabudnuteľným a hlavne radostným zážitkom nielen pre svadobčanov, ale hlavne pre budúcich manželov. V tento deň je potrebné doladiť nesmierne množstvo detailov tak, aby hrali do dokonalého celku a boli naplánované včas. Naša svadobná agentúra Vám ponúka svoje profesionálne služby počnúc návrhom celkového dizajnu a kvetinovej skladby, až po samotné vytvorenie tej správnej atmosféry. Veľkou výhodou pre Vás je fakt, že naša práca konči až druhý deň po svadbe, kedy sa o všetko postaráme a Vy môžete čas tráviť už len príjemnými spomienkami na predošlý deň v kruhu svojej rodiny.

Kde pôsobíte?

Radi za Vami vycestujeme kdekoľvek na Slovensku avšak naše služby nepoznajú hraníc. 🙂

Koľko stojí výzdoba realizovaná Endless? Ako dlho sa čaká na cenovú ponuku?

Cenu svadobnej výzdoby ovplyvňuje množstvo faktorov ako veľkosť kvetinových aranžmánov, skladba kvetov, počet hostí, druh použitého inventáru a podobne. Preto sa cenová ponuka pripravuje pre každého klienta na mieru. Cenovú ponuku Vám radi pripravíme na požiadanie do 48h.

Viem si prezrieť naživo váš inventár?

Samozrejme! Radi Vás privítame v našom showroome, ktorý je plný štýlového inventáru.

Kedy je správny čas na kontaktovanie vašej agentúry?

Ako sa hovorí, čím skôr tým lepšie :). Vyhnete sa tak predsvadobnému stresu a možnosti, že Vami zvolený temín už bude obsadený.

Ponúkate aj výzdobu auta a kostola?

Samozrejme! Naša agentúra poskytuje komplexné služby a miesto obradu Vám na požiadanie vieme pripraviť aj na zelenej lúke.

Ponúkate len prenájom inventáru?

Áno, párom, ktoré sa rozhodnú vyzdobiť si svadbu svojpomocne, radi poradíme a prenajmeme náš inventár. Pre detailnú ponuku nás prosím kontaktujte na rental@endlessdecor.sk

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.